Pożyczka na samochód

Czasy, w jakich jak ognia baliśmy się pożyczek i długów mamy w tym momencie za sobą. Ustały też te, w których auto znamionowało  luksus i przynależność do wyższej klasy, cokolwiek to oznaczało. W dzisiejszych czasach nie boimy się pozyskiwania na kredyt i potrzebujemy mieć samochód.

Pożądamy go, by żyć wygodnie i szybko. Jeśli nie stać nas na nowiutki pojazd, a o takim naturalnie śnimy, przyglądamy się swoim finansom idziemy do banku bądź dealera i kupujemy je na kredyt czy też w leasing. W salonie uczynimy to niemal od ręki, dlatego że większa część z nich ma stałe umowy z wyselekcjonowanymi bankami. Nie musimy niczego załatwiać, tworzyć wniosków itp. Kredyt samochodowy udzielony  u dealera można spłacać nie dłużej niż dziesięć lat. Możemy też wpłacić część kredytu i kupić pojazd z mniejszym długiem.
Kredyt samochodowy zaciągany bezpośrednio w banku łączy się z większą liczbą formalności. Całość rozpoczyna się od złożenia wniosku o pożyczkę.

Bank przygląda się naszym finansom i sprawdza czy mamy zdolność kredytową, innymi słowy czy będziemy w stanie systematycznie spłacać raty kredytowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii samochód i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.