Zgłoszenie szkody komunikacyjnej z polisy oc

Wynajmujemy darmowy z oc Liberty samochód zastępczy
za darmo na czas naprawy. Albowiem jednym z przykrych skutków kolizji to brak możliwości używania auta. Współcześnie, brak takiej ewentualności wyjątkowo doskwiera i gmatwa życie. Doskwiera i utrudnia codzienne obowiązki tym, którzy dojeżdżają autem do roboty i tym, dla jakich auto jest narzędziem zarobkowania. Każdy Użytkownik czterech kółek zobligowany jest do corocznego wykupywania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – oc. W ramach tej polisy, właściciele samochodów pozyskują prawo do odszkodowania za uszkodzone i brak możliwości użytkowania samochodu. Główne, to gotówka przelewana rachunek rozliczeniowy poszkodowanych. Drugie, to wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy na czas naprawy. Uwaga! Najem taki przysługuje ci bez względu od tego, ile zapłaciłeś za polisę.
Co musisz zrobić? Przede wszystkim zgłoś szkodę. Zajrzyj na stronę  znajdź na niej numer telefonu i zadzwoń.

W podaniu o zwrot kosztów wypożyczenia samochodu zastępczego, powinieneś wykazać, że bez własnego pojazdu nie normalnie pracować. To znaczy, musisz zasugerować ubezpieczycielowi sprawcy, że w twoim wypadku zachodzi tak zwana szkoda utraconych korzyści. Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji, może odmówić wypłaty należności za pojazd zastępczy, pod warunkiem że w twoim gospodarstwie domowym jest jeszcze jakieś samochody. Odmowa zapłaty nie może być podyktowana możliwością korzystania z przewozu publicznego. z tej przyczyny oferujemy z ubezpieczenia OC
na preferencyjnych warunkach na czas naprawy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii samochód i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.