Zgłoszenie szkody PZU

Wypadek? Sprawca kolizji ma ubezpieczenie oc oferujemy w PZU samochód zastępczy bezgotówkowo. Dlatego że jednym z dotkliwych skutków kraksy to brak możliwości używania auta. Obecnie, brak takiej możliwości wyjątkowo doskwiera i gmatwa życie. Dokucza i utrudnia codzienne obowiązki tym, którzy jeżdżą samochodem do pracy i tym, dla jakich auto jest narzędziem zarabiania kasy.

Każdy Użytkownik auta zobligowany jest do corocznego wykupywania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – oc. w zakresie tego ubezpieczenia, kierowcy uzyskują prawo do zadośćuczynienia za naruszone i brak możliwości korzystania wozu. Główne, to gotówka przelewana na konto poszkodowanych. Pozostałe, to wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy na koszt sprawcy. Uwaga! Najem taki przysługuje ci niezależnie od tego, jak dużo kosztowała wykupiona przez ciebie polisa oc. Co powinieneś zrobić? Po pierwsze zgłoś szkodę.

Odwiedź stronę i wypełnij formularz zgłoszenia szkody. We wniosku o zwrot kosztów wynajmu pojazdu zastępczego, powinieneś udowodnić, że bez własnego samochodu nie normalnie pracować. To znaczy, musisz zasugerować ubezpieczycielowi sprawcy, że w twoim wypadku zachodzi tak zwana szkoda utraconych korzyści. Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji, może odmówić wypłaty należności za samochód zastępczy, pod warunkiem że posiadasz jeszcze jakieś samochody. Brak zgody opłaty nie może być podyktowana możliwością korzystania z transportu publicznego. z tej przyczyny oferujemy z ubezpieczenia OC na dobrych warunkach na 30 dni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii samochód i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.